Aktualności

And the winner is… Ghelamco Poland!

Konkurs Eurobuild Awards organizowany jest po raz trzeci przez wydawcę miesięcznika Eurobuild Central & Eastern Europe i zdobył już pozycję niezwykle ważnego wydarzenia dla rynku nieruchomości w Polsce i CEE. Na oficjalnej gali wręczenia nagród w Hotelu Hilton w Warszawie obecni byli przedstawiciele branży nieruchomości, finansów i firm doradczych.

Tytuł Office Developer of the Year CEE w konkursie Eurobuild Awards firma Ghelamco Poland zdobyła już po raz drugi. Konkursowe jury, które wspólnie z użytkownikami nieruchomości wybierało najlepsze firmy i projekty, doceniło dewelopera za skalę, dynamikę i konsekwencję działań na polskim rynku biurowym. Deweloper, aktywny w Polsce od 1991 roku, dostarczył na rynek już ponad 400 000 m2 powierzchni biurowej, w tracie realizacji ma kolejne 160 000 m2, a w planach kolejne projekty.

Senator – zwycięzca kategorii New Office of the Year to najnowsza, oddana do użytku inwestycja Ghelamco. Projekt został ukończony w lipcu 2012 r. i dostarczył na stołeczny rynek 25 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Inwestycja znajduje się przy ulicy Bielańskiej, imponuje nowoczesnością, niezwykłą architekturą i charakterem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *