Technologie

FLAVENT®PLUS – profesjonalne akcesoria do odwodnień dla dachów płaskich

W nowym portfolio produktowym szczególny nacisk został położony na najwyższą jakość i rozwiązania modularne, pozwalające łączyć ze sobą różnorodne produkty. Poszerza to pole ich zastosowań i obniża potrzeby magazynowe.

Główną zaletą nowych produktów jest dokładne dopasowanie do wszystkich elementów montowanych na dachu i wszystkich konstrukcji dachów płaskich. Akcesoria dostępne są z kołnierzem z twardego PVC o unikalnej szerokości 12 cm oraz odpowiednio prefabrykowane kołnierze dla najpopularniejszych na rynku membran bitumicznych i syntetycznych TPO/EPDM/ECB/EVA/itd., zapewniając tym samym wysokie bezpieczeństwo montażu i funkcjonalną trwałość. Z kolei gotowe samouszczelniające pierścienie przyłączeniowe ułatwiają montaż i zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

Wszystkie produkty systemu FLAVENT®PLUS są izolowane i wykonane ze specjalnego, twardego PVC, gwarantującego odporność na działanie czynników atmosferycznych w tym mrozu i promieniowania UV. Wpusty dachowe FLAVENT®PLUS do odprowadzania wody występują również w wersji ogrzewanej sterowanej termostatem, co zapobiega zlodowaceniu wody przepływowej podczas ujemnych temperatur zewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *