Meble metalowe – solidne i wytrzymałe
Realizacje

Meble metalowe – solidne i wytrzymałe

W szkołach i innego typu placówkach wybór mebli metalowych to strzał w dziesiątkę – sprawdzą się zarówno pod postacią szafek na ubrania, ławek, krzeseł, biurek dla nauczycieli czy szaf na sprzęt elektroniczny. To idealne meble także do stołówki – łatwo i szybko można je wyczyścić z ewentualnych resztek jedzenia. W halach i szatniach sportowych oraz basenowych zamykane na kluczyk metalowe szafki to podstawa wygody i bezpieczeństwa. Również w różnych miejscach pracy: w biurach, magazynach, laboratoriach, warsztatach – wszędzie tam, gdzie potrzebujemy solidnych mebli, mogących utrzymać nawet spory ciężar, meble wykonane z metalu okażą się niezastąpione.

Zadbaj o ekologię

Szukając sprawdzonej firmy, produkującej właśnie meble metalowe, warto zwrócić uwagę na cenioną w branży firmę Bakpol. Co ciekawe, firma ta w produkcji swoich wyrobów ma na uwadze dobro naszego naturalnego środowiska. Stosuje politykę recyklingu, segregacji oraz ograniczania ilości odpadów i maksymalnego zmniejszenia ich oddziaływania na naszą piękną przyrodę. Do produkcji mebli wykorzystuje surowce posiadające niezbędne atesty i certyfikaty zgodne z normami ochrony środowiska. Oszczędza także energię m.in. poprzez instalacje świetlówek energooszczędnych. Przedsiębiorstwo na życzenie klienta oferuje nawet meble metalowe wykonane tylko i wyłącznie z surowców pochodzących z recyklingu!

Bakpol dba o swoich Klientów

Firma działa w branży meblarskiej od 20 lat. Posiada na swoim koncie wiele dotychczas zrealizowanych projektów, które obejrzeć można na stronie: www.bakpol.pl. Wszystkie oferowane produkty objęte są 48-miesięczną gwarancją. Warto śledzić aktualne promocje regularnie pojawiające się w serwisie. Można także skorzystać z pomocy konsultanta online, napisać maila lub skontaktować się telefonicznie. Pracownicy firmy w każdej chwili służą swą fachową wiedzą, poradą i wsparciem. Meble na wymiar od Bakpol to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy dane pomieszczenie wyróżnia się nietypowym metrażem bądź układem ścian. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do zakupu trwałych mebli metalowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *