Aktualności

Mieszkania w Lublinie

Nowe mieszkania wciąż powstają

Duże zapotrzebowanie na mieszkania sprawia, że buduje się tutaj dużo pomimo kryzysu. Nawet znaczne spadki cen nieruchomości nie powstrzymują deweloperów przed rozpoczynaniem kolejnych inwestycji.

Najnowsze inwestycje

Aktualnie w Lublinie powstaje kilka ciekawych budynków wielorodzinnych.

Dwie inwestycje rozpoczęła firma NAP Invest. Jedna z nich zlokalizowana jest przy ulicy Północnej, w popularnej lubelskiej dzielnicy – Czechowie. Powstaną tu dwa budynki w formie rezydencji, w których w sumie powstanie około 80 mieszkań o metrażach od 35 do 90 metrów kwadratowych.

Druga inwestycja firmy NAP Invest mieści się w dzielnicy Ponikwoda, przy ulicy Strzerzewskiego. W kilku czterokondygnacyjnych budynkach znajdować się będzie 180 lokali mieszkalnych, o metrażu podobnym jak w przypadku ulicy Północnej (35-85 m2).

Firma Centrum Zana jest w trakcie budowy czternasto kondygnacyjnego wieżowca Nord Park, z widokiem na lubelski Zamek. Budynek będzie miał 43 metry wysokości. Znajdzie się w nim 90 mieszkań o różnym metrażu, a także liczne lokale usługowe. Centrum Zana szykuje się także do budowy Centrum Park, które ma powstać w miejscu dawnego kina Kosmos. W budynku obok 42 luksusowych mieszkań znajdą się również biura i lokale użytkowe. Przewidywany metraż najmniejszego mieszkania to 50 metrów, a największego 140. Firma kończy już przygotowania do budowy.

Nową inwestycję rozpoczyna w Lublinie również firma LUK. Przy ulicy Berylowej budowany jest czteropiętrowy blok, w którym ma powstać 31 mieszkań, o wielkości od 30-100 metrów kwadratowych. Ta sama firma planuje w najbliższym czasie budowę apartamentowca i budynku biurowego w samym centrum miasta. Obiekty staną w miejscu wyburzonej kamienicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *