Rozwiązania projektowe

Nowoczesne hale stalowe

Wyzwania dla projektantów

Zaprojektowanie praktycznego budynku o nowoczesnym wyglądzie niesie ze sobą szereg wyzwań dla projektanta. Musi on zmierzyć się z takimi aspektami jak chociażby:

• Dostosowanie rozwiązań technologicznych do miejscowych warunków oraz możliwości ekonomicznych inwestora.
• Optymalne zagospodarowanie przestrzeni.
• Maksymalna efektywność czasu realizacji inwestycji.
• Wpływ obiektu na środowisko naturalne oraz wkomponowanie do okolicznej infrastruktury.
• Wymogi bezpieczeństwa.
• Użytkowanie, a także konserwacja gotowego budynku.

Należy pamiętać, że wymagania stawiane projektantom są różne – w zależności od tego, do jakich celów ma służyć dany obiekt. Projekt dla magazynu będzie wykonywany według innych zasad niż hali produkcyjnej. Podczas procesu projektowania trzeba również wybrać odpowiednią formę konstrukcji stalowej, określić oddziaływania – stałe (ciężar własny konstrukcji) i zmienne (np. zalegający śnieg) oraz czynniki typu ognioodporność albo warunki klimatyczne.

Doświadczony wykonawca zbuduje sukces

Z licznymi zaleceniami i zastrzeżeniami projektowymi i budowlanymi doskonale radzą sobie doświadczeni wykonawcy. Na naszym rynku godną polecenia firmą jest CoBouw, specjalizująca się w halach stalowych typu:
Hale magazynowe;
Hale produkcyjne;
Sortownie i przechowalnie owoców i warzyw.

Polsko-holenderska spółka budowlana CoBouw realizuje inwestycje także w generalnym wykonawstwie – poczynając od załatwienia formalności urzędowych, wykonując projekt, dobierając podwykonawców i koordynując ich prace, kończąc na oddaniu gotowej hali stalowej. Więcej informacji na temat oferty można uzyskać na stronie internetowej, gdzie zaprezentowane są przykładowe realizacje oraz szereg przydatnych informacji związanych ze stosowanymi technologiami i metodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *